Last minute dovolenka Egypt

Egypt dovolenkaSnom asi každého z nás je aspoň raz za život navštíviť starobylý Egypt a spoznať egyptské pyramídy v Gíze, starobylé chrámy v Karnaku, veľkolepé sfingy, obrovské obelisky, svetoznáme Údolie kráľov či jednu z najdlhších riek sveta rieku Níl.

Najväčším a zároveň najobľúbenejším egyptským letoviskom je Hurghada. Toto turistické stredisko je rozdelené na dve časti – na staršiu časť nazývanú El-Dahar a modernejšiu časť s názvom Sekally. Letovisko Hurghada poskytuje svojím návštevníkom množstvo služieb vo všetkých oblastiach. Nachádzajú sa tu hotely rôznych kategórií, množstvo plážových barov i reštaurácií. Toto letovisko ponúka možnosť navštíviť aj typické arabské tržnice s bohatou ponukou tradičného ľudového umenia. Pre milovníkov športu je taktiež pripravená široká škála športov.

K vyhľadávaním patrí aj turistické letovisko Sharm El Sheikh, ktoré je rajom pre potápačov. Turisti, ktorí navštívia toto letovisko sa môžu obdivovať pestrý podmorsky svet alebo prekrásne koralové útesy priamo na pobreží.

V dnešnej dobe zaplatíte za pobytový zájazd do starobylého Egypta prijateľnú cenu. Ak sa vám však zdá pomerne vysoká využite ponuku lastminute zájazdov do Egypta, ktoré sú porovnateľne lacnejšie. Last Minute dovolenka Egypt sa stane pre vás nezabudnuteľným zážitkom, na ktorý nezabudnete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>